KAYIT   |
 Türkçe | ₺

Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu

  • Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Kuzey Ege'nin incileri Bozcaada, Assos, Behramkale, Ayvalı, Cunda, Şeytan Sofrası Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Kuzey Ege'nin incileri Bozcaada, Assos, Behramkale, Ayvalı, Cunda, Şeytan Sofrası Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Kuzey Ege'nin incileri Bozcaada, Assos, Behramkale, Ayvalı, Cunda, Şeytan Sofrası Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Kuzey Ege'nin incileri Bozcaada, Assos, Behramkale, Ayvalı, Cunda, Şeytan Sofrası Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
Kuzey Ege'nin incileri Bozcaada, Assos, Behramkale, Ayvalı, Cunda, Şeytan Sofrası Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
GEZİLECEK YERLER

 Bozcaada - Bozcaada Kalesi - Rüzgar Gülleri - Ayazma Plajı - Behramkale (Assos) -  Athena Tapınağı - Ayvalık - Cunda Adası - Şeytan Sofrası

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

• 1 Gece Sarıçay Otel Çanakkale’de konaklama

• Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı

• Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği

• Lüks araçlar ile ulaşım

• Seyahat Sigortası

• Bozcaada’ya geçiş feribot ücreti

• Profesyonel rehberlik hizmeti

• Covid-19 Önlemleri : Sağlık Koruma Paketi

•Turcenneti Güvencesi

HARİÇ /EKSTRA OLANLAR

• Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı

• Programda belirtilen son gün akşam yemeği

• Tüm yemeklerde alınan içecekler

• Öğle yemekleri

• Bozcaada içerisinde minibüs ücretleri

• Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar

• Kişisel harcamalar

• Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri

• Müze Kart

ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü

23:59 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi Önü

00:30 İncirli Ömür Plaza Önü

00:45 Avcılar Pelican Avm Önü

01:30 Beylikdüzü Marmara Park Önü

(Avcılar ve Beylikdüzü’nden binen misafirlerimiz dönüşte İncirli Ömür Plaza önünde inmesi gerekmektedir.)

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turcenneti sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı veya Pasaport numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.


Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 371 96 90

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Bozcada – Rüzgar Gülleri – Ceneviz Kalesi –Yüzme Molası – Çanakkale

Belirlenen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turumuz için gece araç içi ikramlar eşliğinde Bozcaada’ya gitmek üzere Geyikli feribot iskelesine gidiyoruz. Bozcaada Feribotunu beklerken o sırada sahilde çay-kahve keyfi yapıyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saat sürecek yolculuğumuzun ardından Bozcaada’ya varıyoruz. Bozcaada’ya varışımızla tüm güzelliğiyle bizi karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi’ni görüyoruz. Kaleyi panoramik olarak gördükten sonra ada sokaklarında yürümeye başlıyoruz. Ada’nın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağımız gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından adaya özgü şarapların yapıldığı Talay Şarap Fabrikasını gezerek ve alışveriş için kısa bir mola veriyoruz. 

Molamızın ardından Bozcaada'da tam gün serbest zaman veriyoruz. Bu zaman sırasında yüzmek isteyen misafirlerimiz Ayazma Plajı’na veya Akvaryum Koyu’na gidebilir, dileyen misafirlerimiz ise Rüzgar Güllerine giderek ege denizinin ve sahillerinin keyfine varabilirler. (Ada’ya otobüs geçişi olmadığı için plajlara ve rüzgar güllerine yapılacak minibüs transferleri misafirlerimize aittir.) Öğle yemeği için Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restoranlarında balık yeiyebilirsibiz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanarak feribot ile Ada’dan ayrılıp Geyikli iskelesinde bizi bekleyen otobüsümüze binerek otelimize doğru hareket ediyoruz.

NOT: Bozcaada’ya feribot ile geçiş ücreti (11 TL) tur ücretine dahildir.

NOT: Plajlara ve rüzgar güllerine ekstra dolmuş (5 TL) ile geçilebilir.

Sabah Kahvaltısı: Yol üzerinde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Bozcaada’da serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.Konaklama: Sarıçay Otel Çanakkale

2.

Gün
Assos – Athena Tapınağı – Ayvalık – Cunda Adası – Şeytan Sofrası 2 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından otobüsümüze binerek Antik Dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Behramkale’ye bilinen adıyla Assos’a hareket ediyoruz. Behramkale Köyü’ne vardığımızda köyün girişinde aracımızdan inerek 238 metre yükseklikte andezit bir kayaç üzerine kurulmuş bilgelik ve zeka tanrıçası Athena adına yapılmış tapınağın bulunduğu akropole çıkıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde Antik Dönemin ilk Dor Düzeni ile yapılmış Athena Tapınağını görüyoruz. Tapınağı gördükten sonra Ege Denizi’nin muhteşem görüntüsüyle büyüleneceksiniz. Kısa Fotoğraf molamızın ardından rehberimizin belirleyeceği zamana kadar köy meydanında kentin meşhur fincanda pişen sakızlı Türk kahvesini yudumlayabilir yada köy halkının yapmış olduğu ürünlerden alışveriş yapabilirsiniz.

Serbest zamanımızın bitmesinin ardından Assos gezimizi tamamlayıp Ayvalık merkeze doğru hareket ediyoruz. Rehberimiz eşliğinde Ayvalık merkez ve Sarımsaklı plajını gezdikten sonra Cunda Adası’na yeni adıyla Alibey Adası’na Türkiye’nin İlk Boğaz Köprüsü üzerinden geçerek varıyoruz. Cunda Adası’nda yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Cunda Adası’nda bulunan en eski 8 kilise içinden günümüze en iyi şekilde korunarak gelmiş olan Taksiryannis Kilisesi’ni dışarıdan görüyoruz. Gezimiz sırasında Arnavut kaldırımları üzerinde yürüdüğümüz adada Rumların yaşadığı eski taş evler bizleri büyülüyor ve harika fotoğraf kareleri çekmemizi sağlıyor. Öğle yemeği için Cunda Adası’nın meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerini (ekstra) tadacağız. Öğle yemeğimizin ardından Şeytan Sofrasına doğru geçiyoruz. Burada rehberimiz bizlere Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepede olan Şeytan Sofrası’nın hikayesini anlattıktan sonra serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasın da isteyenler manzaraya karşı kahvesini yudumlayabilir, isteyen misafirlerimiz de muhteşem manzarayı fotoğraflarla ölümsüzleştirebilir. Serbest zamanımızın ardından Susurluk – Bursa üzerinden İstanbul’a doğru dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Misafirlerimizi iniş noktalarına bırakarak bir başka Turcenneti etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Cunda Adası’nda serbest zaman olarak alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Yol üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)

.Konaklama: Dönüş Yolculuğu
DAHİL OLANLAR:
1 Gece Sarıçay Otel Çanakkale’de konaklama , Otelde açık büfe 1 sabah kahvaltısı , Otelde açık büfe veya set menü 1 akşam yemeği , Lüks araçlar ile ulaşım , Seyahat Sigortası , Bozcaada’ya geçiş feribot ücreti , Profesyonel rehberlik hizmeti , Covid-19 Önlemleri : Sağlık Koruma Paketi , Turcenneti Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:
Programda belirtilen ilk gün sabah kahvaltısı , Programda belirtilen son gün akşam yemeği , Tüm yemeklerde alınan içecekler , Öğle yemekleri , Bozcaada içerisinde minibüs ücretleri , Ekstra belirtilen tüm organizasyonlar , Kişisel harcamalar , Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri , Müze Kart

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Turumuz Cumhurbaşkanlığı, Sağlık Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ulaştırma Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve diğer devlet kurumlarının belirlemiş olduğu koltuk kapasitesi ve önlemlere göre gerçekleşecektir.

• Rezervasyon sırasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. En ön veya en arka gibi özel koltuk seçimi yapılmamaktadır.

• Araç içerisindeki koltuk düzeni Turcenneti Turizm Operasyonu tarafından rezervasyon sırası göz önüne alınarak ayarlanmaktadır.

• Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Tatilciniz Turizm sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

• Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

• Koltuk yerleşimi konusundaki itiraz durumlarında ödeme iadesi mümkün değildir. Araçlarımızın tüm koltukları aynı standartlardadır.

• 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde her gün rotasyon yapılır.

• Tur programında rehber gezi noktaları aynı kalmak şartıyla değişiklik yapma hakkına sahiptir.

• Ekstra turlar kişi sayısına bağlı olarak gerçekleşir. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Turcenneti Turizm 'in bu durumda bir sorumluluğu yoktur.

• Ekstra tur fiyatları dönemlere göre değişebilir. Böyle bir durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.

• Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında bir çocuk için geçerlidir.

• Otel konaklamalarında 3 kişilik odalarda 3. Misafirimiz genellikle ek yatakta konaklama sağlamaktadır.

• Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, rehberlik, çevre geziler vb. haklar geri iade edilemez.

• Mücbir sebeplerden ötürü otel değişikliği gerektiği durumlarda Turcenneti Turizm otel kalite ve standartları aynı kalmak ve misafire bilgi vermek şartıyla otel değişikliği yapabilir.

• Turumuzda mücbir sebeplerden dolayı (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden kesinlikle Turcenneti Turizm sorumlu değildir. Misafirin tazminat hakkı doğmaz.

• TÜM TUR PROGRAMLARINDA TUR HAREKETİNE 30 GÜN KALANA KADAR TURU SATIN ALAN KİŞİLERDEN KAYNAKLANAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE, ÖDEDİĞİ ÜCRETİN TAMAMI KATILIMCIYA İADE EDİLİR. TUR HAREKETİNE 30 İLE 15 GÜN KALANA KADAR YAPILAN İPTALLERDE ÖDENMESİ ZORUNLU VERGİ, HARÇ VE BENZERİ YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERDEN DOĞAN MASRAFLAR HARİÇ OLMAK ÜZERE,KATILIMCIYA TOPLAM TUR BEDELİNİN %30'U İADE EDİLİR. KATILIMCININ O ANA KADAR ÖDEDİĞİ ÜCRET %50 ’ NİN ALTINDAYSA ARADAKİ FARK KENDİSİNDEN TAHSİL EDİLİR. HAREKETE 15 GÜNDEN AZ KALA YAPILAN İPTALLERDE TOPLAM TUR BEDELİNİN İADESİ YOKTUR.

• Acenta tarafından tur yeterli sayıya ulaşamadığı durumlarda, misafire bilgi verilerek misafirin isteğine göre tur bir sonraki tarihe ertelenebilir veya iptal edilebilir. Böyle bir durumda Acenta misafirine iki (2) iş günü öncesinden arama, sms veya e-posta yoluyla bilgi vermekle yükümlüdür. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı doğmaz.

• Müze Kart almak isteyen misafirlerimiz Müze girişlerinden veya www.muzekart.com adresinden Müze Kart temin edebilir.

KULLANILACAK ARAÇLAR:

Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır;

16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego / Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner & Mitsubishi Safir 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#70
LOKASYON:
Bozcaada (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah , 1 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:30 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü 23:59 Mecidiyeköy Murat Muhallebicisi Önü 00:30 İncirli Ömür Plaza Önü 00:45 Avcılar Pelican Avm Önü 01:30 Beylikdüzü Marmara Park Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal Ve İade Şartları

TARİH VE FİYATLAR

- 450,45TL   %5 İndirim -

429TL

2 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 0850 371 96 90

İLETİŞİM

info@turcenneti.com
0850 371 96 90
Mecidiyeköy Mahallesi Atakan Sokak No:4 Daire:22
    ŞİŞLİ / İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.