KAYIT   |
 Türkçe | ₺

Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu

SOSYAL MESAFE
  • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu : Her Haftasonu Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü'ne eşsiz bir yolculuk... Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu : Her Haftasonu Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü'ne eşsiz bir yolculuk... Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu : Her Haftasonu Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü'ne eşsiz bir yolculuk... Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu : Her Haftasonu Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü'ne eşsiz bir yolculuk... Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
  • Salda Gölü Pamukkale Çeşme Alaçatı Turu : Her Haftasonu Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü'ne eşsiz bir yolculuk... Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
Her Haftasonu Türkiye'nin Maldivleri Salda Gölü'ne eşsiz bir yolculuk... Siz Değerli Misafirlerimizi Bekliyor..
GEZİLECEK YERLER

Salda Gölü - Kleopatra Antik Havuzu - Hierapolis - Pamukkale - Çeşme - Çeşme Kalesi - Ilıca Plajı - Alaçatı

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

•Gidiş-Dönüş Ulaşım Ücreti

•1 Gece Otel Konaklaması

•1 Sabah Kahvaltısı

•1 Akşam Yemeği

•Seyahat Sigortası

•Profesyonel Rehberlik Hizmeti

•Araç İçi İkramlar

•Belirtilen Çevre Gezileri

•Covid-19 Önlemleri : Sağlık Koruma Paketi

•Turcenneti Güvencesi


HARİÇ /EKSTRA OLANLAR

•İlk Sabah Kahvaltısı

•Öğle Yemekleri

•Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri

•Kişisel Harcamalar

•Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler


ARAÇ KALKIŞ VE HAREKET SAATLERİ

•21:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü

•21.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları

•22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü

•22.15 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)

•22:30 Çayırova McDonald's Önü


TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

REZERVASYON DETAYLARI

Yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz.

İnternet üzerinden yaptırmış olduğunuz rezervasyon sonucunda belirtmiş olduğunuz mail adresinize Tur Kayıt onayınız gönderilecektir. Tur Kayıt onayı tarafınıza ulaştıktan sonra turumuza katılım sağlayabilirsiniz. Tur onay maili almayan misafirlerimiz turumuza katılım sağlayamaz.

Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde oluşabilecek olası aksiliklerde Turcenneti sorumlu değildir.

Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaranızı veya Pasaport numaranızı, doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.


Rezervasyon Çağrı Merkezi

0850 371 96 90 

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
Salda Gölü - Kleopatra Antik Havuzu - Hierapolis - Pamukkale

Belirtilen noktalardan misafirlerimizi aldıktan sonra unutulmaz bir tur için araç içi ikramlar eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde yolda alacağımız ekstra kahvaltı sonrası turumuzun ilk noktası olan Keçiborlu İlçesi’ne bağlı Kuyucak Köyü’ne varıyoruz. Köyün kerpiç evleri, kaldırım kenarlarındaki Lavanta öbekleri ile bizleri etkiliyor. Köyün yerli halkı geçimini genellikle lavanta üretiminden sağlıyor. Kuyucak Köyü yollarında ilerlemeye devam edince mor tarlaları gördüğümüz zaman gözlerimizi kapatıyor ve etrafı saran güzel lavanta kokusunu içimize çekiyoruz ve bu güzel kokunun tüm hücrelerimizi temizlediğini hissediyoruz. Yol boyunca ilerledikçe mor lavanta tarlalarını gördüğümüz zaman şok olmamak ve hayran kalmamak mümkün değil. Hemen kendimizi lavanta tarlalarının içine atıyoruz ve lavanta tarlalarında çalışan işçilerden işin inceliklerini izledikten ve öğrendikten sonra lavantalarımızı toplamaya başlıyoruz. Lavantalarımızı topladıktan sonra bu güzel manzarayı ve anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekiyoruz. Lavanta tarlaları içerisinde fotoğraflarımızı çekip, yürüyüşümüzü gerçekleştirdikten sonra Lavanta ürünlerinden alışverişlerimizi gerçekleştirip bu güzel manzaraya öğle yemeğimizi almak üzere veda ediyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Türkiye’nin 3. En derin gölü Salda Gölü’ne varıyoruz. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen ve Mars’ı merak eden Salda’ya gitsin olarak nitelendiren Salda Gölü’nün bizi adeta büyüleyecektir. Bembeyaz kumları ve turkuaz rengindeki suyu ile bizi kendisine hayran bırakan Salda Gölü’nü rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Salda Gölü’nde eşsiz fotoğraflar çekebilmek ve o atmosferin tadını doyasıya yaşayabilmek için rehberimizin belirleyeceği zamana kadar serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanımızın bitimiyle Salda Gölü’ne veda ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama için Denizli’de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Afyon Dinar Dinlenme Tesislerinde Alınacaktır.. (Ekstra)

Öğle Yemeği: Pamukkale’de Alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.Konaklama: Oscar Termal Hotel Vb

2.

Gün
Çeşme - Çeşme Kalesi - Ilıca Plajı - Alaçatı - İstanbul 2 gün programını görmek için tıklayınız

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında aracımıza geçerek Çeşme’ye doğru hareket ediyoruz. Çeşme Kalesi’ni dileyen misafirlerimiz ile gezdikten sonra Çeşme sokaklarını ve evlerini fotoğraflıyoruz. Daha sonra yüzme molamız için Ilıca’ya geçiyoruz. (Mevsime göre değişiklik gösterir.) Ilıca Plajı'nda rehberimizin belirleyeceği zamana kadar yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın bitimiyle Alaçatı’ya doğru hareket ediyoruz. Rüzgar Gülleri ile meşhur Alaçatı’da arnavut kaldırımları üzerinde Eski Rum Evleri arasında yürüyüş yapıyoruz. Alaçatı’daki gezimizin de bitmesiyle İstanbul’a doğru hareket ediyoruz. Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Turcenneti etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Pamukkale’de alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği: Dönüş yolu üzerinde dinlenme tesisinde alınacaktır. (Ekstra)
Konaklama: Bu gece otel konaklaması yoktur.
DAHİL OLANLAR:
Gidiş-Dönüş Ulaşım Ücreti , 1 Gece Otel Konaklaması ,1 Sabah Kahvaltısı , 1 Akşam Yemeği , Seyahat Sigortası , Profesyonel Rehberlik Hizmeti , Araç İçi İkramlar , Belirtilen Çevre Gezileri , Covid-19 Önlemleri : Sağlık Koruma Paketi , Turcenneti Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:
İlk Sabah Kahvaltısı , Öğle Yemekleri , Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri , Kişisel Harcamalar , Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

- Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Lütfen ısrarcı olmayınız.


- Araçlarımız her tur için belirlenen hareket noktalarından belirtilen saatlerde hareket eder, hareket saatinden en az 5 dakika önce hareket noktasında hazır olunuz. Araçlarımız hareket saatinde hareket etmektedir. Geç kalan ve tura katılamayan misafirlerimiz herhangi bir hak talebinde bulunamazlar. 


- Tura katılım tarihinden önce tur görevlisi personelin iletişim numarası rezervasyon esnasında vermiş olduğunuz telefon numaranıza kısa mesaj olarak gönderilecektir. Vermiş olduğunuz iletişim numarasının doğru olmasına dikkat edeniz. Aksi takdirde sorumluluk tarafınıza aittir.


- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.


- Rehber Hava Koşulları ve olumsuz yol durumu gibi gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir.


- Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur farklı bir tarihe ertelenebilir ya da iptal olur. Böyle bir durumda misafirlerimize 1 (bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişi dir.


- Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden turcenneti.com kesinlikle sorumlu değildir.


- Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.


- Konaklamalı turlarda 0–6 yaş çocuk indirimi iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.


- T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez. Müze kart uygulamasının T.C vatandaşlarına özel bir uygulama olması nedeniyle müze kart verilmez. En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.


KULLANILACAK ARAÇLAR:

Ulaşımlarımız kişi sayısına göre aşağıdaki araç modelleri ile sağlanmaktadır;

16 Kişilik: Volkswagen Crafter & Mercedes Sprinter

27 Kişilik: Otokar Sultan Maxi & Isuzu Novo Lux

35 Kişilik: Otokar Sultan Mega

46 Kişilik: Mercedes Travego / Tourismo & Man Fortuna & Neoplan Tourliner / Cityliner & Mitsubishi Safir 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#59
LOKASYON:
Isparta (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah , 1 Akşam
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
•21:00 İncirli Dilek Pastanesi Önü •21.30 Mecidiyeköy İETT Otobüs Durakları •22.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü •22.15 Kartal Köprüsü (Ankara Yönü) •22:30 Çayırova McDonald's Önü
İPTAL POLİTİKASI:
İptal Ve İade Şartları

TARİH VE FİYATLAR

- 515,90TL   %10 İndirim -

469TL

2 Gün

en düşük kişi başı

BİZİ ARAYIN: 0850 371 96 90

İLETİŞİM

info@turcenneti.com
0850 371 96 90
Mecidiyeköy Mahallesi Atakan Sokak No:4 Daire:22
    ŞİŞLİ / İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.